Віталій Медвідь загинув у Запорізькій області, Володимир Остап’юк — на Донеччині. Обидва воїни мужньо боронили Україну від російських окупантів. 

Знову сумуємо і тужимо, на війні загинули Віталій Медвідь та Володимир Остап’юк із Прикарпаття

Про смерть побратима повідомили на фейсбук-сторінці “Ветерани 77 Коломийського батальйону”, інформують “Вікна”.

Медвідь Віталій Богданович народився 1973 року. Служив у 77 батальйоні. 2 березня 2024 року у Запорізькій області старший солдат Віталій Медведь загинув, отримавши травми не сумісні з життям.

“Низький уклін та Вічна пам’ять, нашому мужньому воїну! Спочивай з миром, безмежна шана за захист і наближення до перемоги. Слава Україні! Героям Слава! Висловлюємо щирі співчуття рідним”, — йдеться у повідомленні.
Прощання із загиблим Захисником Віталієм Медведем відбудеться завтра, 8 березня, о 14:00 у Будинку смутку (м. Івано-Франківськ, вул. Ребета, 3). О 15:00 розпочнеться поховання воїна на Алеї Героїв кладовища с. Чукалівка, повідомляють у Міській ритуальній службі.

Знову сумуємо і тужимо, на війні загинули Віталій Медвідь та Володимир Остап’юк із Прикарпаття

Про загибель на війні Захисника Володимира Остап’юка повідомила Кутська селищна рада.

Остап’юк Володимир Іванович народився 10 березня 1970 року, жив у селі Старі Кути. На війні служив молодшим сержантом, стрільцем стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти в/ч А7064.

7 березня 2024 року Володимир Остап’юк загинув, отримавши множинні осколкові поранення не сумісні з життям у населеному пункті Білогорівка, Сєвєродонецького району, Донецької області. Через три дні воїну мало б виповнитися 54 роки.

“Кутська селищна рада глибоко співчуває рідним, близьким, побратимам, друзям мужнього патріота. Вічна память та слава відважному воїну!”, — йдеться в повідомленні.

Знову сумуємо і тужимо, на війні загинули Віталій Медвідь та Володимир Остап’юк із Прикарпаття

Джерело