Вінницька філія "Газмережі" висвітлила важливий момент для тих, хто, хоч і не користується газом, але все одно отримує рахунки за його доставку. Чому так?

Навіть якщо ви тимчасово відмовилися від газового споживання, зберігаючи при цьому підключення до газової мережі, газорозподільна компанія продовжує стежити за станом газопроводів, протягнутих до вашого будинку, і підтримує необхідний тиск газу.

Нараховують всім: чому

Нараховують всім: чому

Про це компанія повідомляє у Facebook.

Така турбота забезпечує можливість у будь-який момент відкрити вентиль і почати користуватися газом. Саме тому ваші поштові скриньки продовжують наповнюватись рахунками за доставку газу.

Тим, хто попереднього газового року не користувався газом, надається мінімальна плата за доставку газу. Її розмір залежить від наявності газового обладнання у вашому будинку:

  • для газової плити (39 куб. м на рік),
  • для газової плити та колонки (126 куб. м на рік),
  • для опалювального приладу (314 м3 на рік).

Нараховують всім: чому

Важливо сказати, що споживання газу цього року не впливає на вартість послуг з його розподілу, а це враховуватиметься при формуванні рахунків наступного року.

Якщо ви не збираєтеся використовувати природний газ у своєму будинку та не хочете продовжувати отримувати рахунки за його доставку, у вас є можливість звернутися до своєї філії "Газмережі із заявою про від'єднання від газорозподільних мереж.

Після проведення цієї процедури вам більше не нараховуватимуться витрати на розподіл газу.

Раніше ми писали про те, що з сервісу вже не працюють: як українцям платити за газ і передавати показники у 2024 році.

Варто нагадати про зниження тарифу на доставку газу: хто платитиме менше

Джерело