Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко стала власницею компанії в Росії, що займається виробництвом кінофільмів, її очолив лінійний продюсер талант-шоу «Україна має талант». Про це повідомляють «Схеми».

Відповідно до даних із реєстру юридичних осіб Російської Федерації, восени 2023 року було зареєстровано компанію «Вервица Фильм», профіль діяльності – виробництво кінофільмів, відеофільмів телевізійних програм, а в лютому 2024 року компанія зареєструвала домен vervica-film.ru (поки що неактивний).

Дружина Медведчука зібралася показувати свою «Паломницю» на великих екранах

Засновниками компанії є російське акціонерне товариство «Ренессанс» (99,99%) та громадянин РФ Олексій Басманов (0,01%). Віктор Медведчук вказував у своїй декларації, що бенефіціарною власницею АО «Ренессанс» є його дружина Оксана Марченко. Ця ж компанія досі фігурує серед засновників інших структур подружжя у Росії, зокрема у нафтовидобувній компанії «Нзнп Трейд», що освоює Гавриківське родовище у Ханти-Мансійському автономному окрузі.

Дружина Медведчука зібралася показувати свою «Паломницю» на великих екранах

Зокрема, Басманов є уродженцем Росії, який працював в Україні разом з Оксаною Марченко у талант-шоу «Україна має талант» та був його лінійним продюсером.

Як повідомляють журналісти, колишні колеги Басманова розповіли, що він долучався до виробництва фільмів із циклу «Паломниця» Оксани Марченко, і ця робота йому дуже подобалася.

Дружина Медведчука зібралася показувати свою «Паломницю» на великих екранах

Першу частину проєкту «Паломниця» Марченко презентувала у березні 2021 року. У першому епізоді йшлося про Києво-Печерську лавру, Марченко розмовляла з Олександром Усиком, який є прихожанином УПЦ МП. Усик відхрестився від участі у фільмі. 

Також у першому сезоні Марченко розповідала, як їй складно було полюбити Медведчука. Кума Путіна приміряла на себе новий образ – жебрачки.

Джерело