На Івано-Франківщині гвардійців тренують стати пілотами FPV-дронів.

Починаються навчання зазвичай з використанням симуляторів, що дозволяють пілотам отримати базові навички керування FPV-дронами без ризику реальних пошкоджень, йдеться на сайті Нацгвардії.

Це дозволяє ознайомитися з особливостями керування та вивчити базові маневри безпечно.

Після вивчення базових навичок на симуляторах, пілоти переходять до тренувань на вупах [невеликий FPV-дрон для використання в приміщенні], або спеціально облаштованих майданчиках. Тут вони мають змогу практикувати реальне керування дронами в контрольованому середовищі, працюючи над поліпшенням своєї реакції та маневреності.

Після успішного завершення тренувань на вупах пілоти переходять до останнього етапу – це тренування на відкритій місцевості.

“Пілоти тренуються на семи дюймових та десяти дюймових FPV-дронах, які використовуються як дрони-камікадзе та дрони-бомбери. Ці дрони виявилися надзвичайно ефективними на передовій, де вони знищили не одну одиницю автомобільної техніки та живої сили противника. Тренування пілотів на цих дронах дозволяє їм отримати необхідні навички та вміння для ефективного використання їх у бойових умовах”, – ділиться думками інструктор Антон.

Як тренуються гвардійці-пілоти FPV-дронів на Прикарпатті. ВІДЕО Як тренуються гвардійці-пілоти FPV-дронів на Прикарпатті. ВІДЕО Як тренуються гвардійці-пілоти FPV-дронів на Прикарпатті. ВІДЕО Як тренуються гвардійці-пілоти FPV-дронів на Прикарпатті. ВІДЕО

Джерело