Він відвіз допомогу військовим на Донеччину. 

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відвідав захисників на фронті. Про це йдеться на його сторінці, пише Галицький кореспондент. 

Він відвідав 109 батальйон та танковий батальйон 10 гірсько штурмової бригади, а також 42 бригаду, тактичну групу Сапсан 24 бригади.

Дрони та старлінки: Марцінків привіз для військових допомогу на фронт (фото)

Передали допомогу для 108 батальйону 10-ки, 45 артилерійської бригади, 7 стрілецького батальйону та підрозділу Карпатська Січ. 

“Загалом відвіз нашим захисникам на Донеччину 230 FPV- дронів. А ще – генератори, радіостанції з акумуляторами, EcoFlow, мавіки, старлінки, різне продовольство  Дякую військовим за захист, за те, що маємо відносно спокійний тил і можемо разом працювати на Перемогу! Вороги начувайтесь. Наші воїни найкращі”, – йдеться в повідомленні. 

Дрони та старлінки: Марцінків привіз для військових допомогу на фронт (фото) Дрони та старлінки: Марцінків привіз для військових допомогу на фронт (фото) Дрони та старлінки: Марцінків привіз для військових допомогу на фронт (фото) Дрони та старлінки: Марцінків привіз для військових допомогу на фронт (фото) Дрони та старлінки: Марцінків привіз для військових допомогу на фронт (фото) Дрони та старлінки: Марцінків привіз для військових допомогу на фронт (фото)

Джерело