Понад 60 кораблів і судів Тихоокеанського флоту, понад 11 тис. військовослужбовців проведуть з 5 по 20 червня в Японському та Охотському морях навчання з практичними ракетними та артилерійськими стрільбами, повідомили у пресслужбі флоту у понеділок, пишуть росЗМІ.

«У навчанні угруповання сил Тихоокеанського флоту задіяно понад 60 бойових кораблів і суден забезпечення флоту, близько 35 літальних апаратів морської авіації, берегові війська та понад 11 тис. військовослужбовців», – йдеться у повідомленні.

«Наразі сили флоту розгорнуті у призначених районах і розпочали практичне відпрацювання завдань за планами навчання», – повідомили в пресслужбі флоту.

Росія вивела кораблі для масштабних навчань у двох морях

Планується ході навчань військові країни-агресора здійснять пошук і стеження за підводними човнами умовного супротивника, виконають навчально-бойові вправи з надводних та повітряних цілей з практичними ракетними та артилерійськими стрільбами.

Також повідомляється, що на навчаннях корабельні тактичні групи спільно з морською авіацією «відпрацюють організацію протиповітряної оборони загонів кораблів, а також питання організації матеріально-технічного забезпечення сил у морі». Відповідно до плану на 2023 рік у період з 5 по 20 червня ТОФ розпочав великі навчання в Японському та Охотському морях під керівництвом командувача флоту Росії адмірала Віктора Ліїни.

Джерело