7 березня спеціальний представник Китаю з питань Євразії Лі Хуей відвідав Україну та зустрівся з українськими посадовцями, які розповіли про безпекову ситуацію в Україні. Про це пише пресслужба Офісу президента.

«Ми цінуємо партнерство з Китаєм і сподіваємося, що сьогоднішні перемовини стануть іще одним кроком до поглиблення та зміцнення наших відносин. Дуже важливо, щоб ви почули про ситуацію на фронті, про те, що відбувається та де ми перебуваємо, з перших вуст», – сказав Андрій Єрмак, вітаючи гостей у Києві. 

Українські посадовці показали посланцю Китаю уламки збитих ракет із КНДР

Зазначається, що китайську делегацію було поінформовано про ситуацію на полі бою, функціонування «зернового коридору», повернення військовополонених, захист прав цивільних заручників і повернення депортованих Росією українських дітей.

Українські посадовці показали посланцю Китаю уламки збитих ракет із КНДР

Водночас делегації продемонстрували зразки уламків збитої ракети виробництва КНДР та інші елементи засобів ураження, котрі були передані Росії та застосовуються нею для атак по території України. Також українські посадовці пояснили, як РФ в обхід санкцій продовжує отримувати зброю для ведення війни.

Спеціальний представник Китаю Лі Хуей відвідує нашу країну вже вдруге з початку повномасштабного вторгнення РФ.

Зазначимо, Росія атакує цивільну інфраструктуру України із застосуванням далекобійного озброєння Північної Кореї. Йде про балістичні ракети типу Hwasong-11 (KN-23/24), які виробляються на території КНДР.

Джерело